Skip to content

Kingituse avamine

06/01/2011
by

Meile tõi jõuluvana sel aastal huvitava paki, sest selle sees oli veel 7 pakki ning kaasas pikk mängu juhend. Uhh, juhend oli pikk ja keeruline, kuid puhtalt kompimise teel sain aru, et mängu tulemuseks on miskit söödavat, ainult üks pakike tundus hõmmm… huvitav. Juttu oli õõnsatest anumitest, pikast sabaga kausja kujuga abivahendist jne. Lugesin õpetuse läbi, mõistsin sisu ja itsitasin ning võtsin karbist paki ja avastasin põhjast spikri!

Eks mängudega on nagu on ja seetõttu juhtus ka minul, et kuna ma ei lugenud reegleid täpselt läbi, siis tuli tulemus pisut teistsugune, sest mängu tuli jokker – kookoshelbed.

Olgu siin siis ajaloo huvides ära toodud mängu käik (abivahendid on pildil).

Sulata veevannis või mikrolaineahjus valge šokolaad. Murenda küpsised kaussi ja sega sulatatud valge šokolaad sinna hulka, lisa sisse ka tükeldatud pähklid. Nüüd mängu käik läks juhenditest lahku ning selle asemel, et saadud segust lusika asemel kuhjakesed vormida lisasin sinna hoopis juurde ka tumeda šokolaadi (ilma selleta ei tulnud kuhjade moodustamisest midagi välja, eks ma tean kus aps sisse tuli – šokolaad ei olnud väga vedel ning pähklitega läks kaua). Aga kui ka tume šokolaad oli sees, siis tulid kuhjakesed ilusti välja ning märkamatult oli minu ette kapist ilmunud kookoshelbed mille sees ma siis kuhjakesi hoolsasti veeretasin. :)

Naudime neid nüüd pakist leitud küünalde vahel ning pakist leitud müstilise harjakesega sai kõik puhtaks kuhu segu laiali pildusime, täpselt vastavalt juhendile.

Aitäh jõuluvanale!

Advertisements
One Comment leave one →
  1. Ann permalink
    31/01/2011 16:11

    Näedsasiis! Oligi meelest läinud küsida, kuidas mängimine läks. Vahva, et jokker mängu tuli. peaasi, et maitses.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: